Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 5
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 5 |
| Lengte: | 165 cm |
| Breedte: | 153 cm |
| Hoogte: | 26 cm |
| Gewicht: | 338 gr |
| Volume: | 656 cm³ |
| Accentkleur: | Zwart en wit |
| Beoogde Ondergrond: | Steen |
| CO2e-footprint: | 2090 g |
| Commerciële afmetingen: | Lxbxh: 135x26x155mm |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 12 jr |
| Inhoud verpakking: | 5 |
| ISO-waarde: | 9001 |
| Met Clip: | Neen |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Model naam: | T800C |
| Navulbaar: | Neen |
| Percentage recycled: | 50 % |
| Pompsysteem: | Ja |
| Schrijfbreedte schuine punt: | 6-10 |
| Schrijfkleur: | Assorti |
| Soort Inkt: | Pigmentinkt |
| Soort Materiaal: | Kunststof |
| Soort penpunt: | Vierkant |
| Soort Stift: | Acrylstift |