Externe voorraad: 10
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 10 |
| Lengte: | 257 cm |
| Breedte: | 230 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht: | 293 gr |
| Volume: | 1300 cm³ |
| CO2e-footprint: | 581 g |
| Commerciële kleurnaam: | Dessin |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 2 jr |
| Soort speelgoed: | Activiteitenboek |