Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 1868
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1868 |
| Lengte: | 345 cm |
| Breedte: | 242 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht: | 400 gr |
| Volume: | 667 cm³ |
| Aantal vel: | 20 |
| CO2e-footprint: | 643 g |
| Commerciële afmetingen: | 24 x 32 cm |
| Commerciële kleurnaam: | Dessin |
| Garantie: | 24 maand |
| Geperforeerd: | Neen |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inbind methode: | Spiraal |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Papierformaat (DIN): | Afwijkend |
| Papiergewicht: | 200 g/m² |
| Papierkleur: | Wit |
| Soort Papier: | Aquarelpapier |