Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 53
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 53 |
| Lengte: | 156 cm |
| Breedte: | 242 cm |
| Hoogte: | 43 cm |
| Gewicht: | 166 gr |
| Volume: | 1623 cm³ |
| Accentkleur: | zilver |
| CO2e-footprint: | 783 g |
| Commerciële kleurnaam: | Staal |
| Graveerbaar: | Ja |
| Model naam: | Jotter |
| Schrijfbreedte: | 1.0 |
| Schrijfkleur: | Blauw |
| Soort Pen: | Balpen |