Alternatieve producten
Externe voorraad: 120
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 120 |
| Lengte: | 195 cm |
| Breedte: | 95 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht: | 30 gr |
| Volume: | 277 cm³ |
| CO2e-footprint: | 237 g |
| Commerciële afmetingen: | Lxbxh per blister: 190x96x14mm |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 6 jr |
| Inhoud verpakking: | 4 |
| Met Clip: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Met Stylus Dop: | Neen |
| Model naam: | Flexgrip |
| Navulbaar: | Neen |
| Rechtshandig / Linkshandig: | Rechtshandig en linkshandig |
| Schrijfbreedte: | 1.0 |
| Schrijfkleur: | Groen |
| Soort Inkt: | Balpeninkt |
| Soort Materiaal: | Kunststof |
| Soort Pen: | Balpen |