Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 119
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 119 |
| Lengte: | 139 cm |
| Breedte: | 17 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht: | 22 gr |
| Volume: | 33 cm³ |
| Accentkleur: | Transparant |
| CO2e-footprint: | 189 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 12 |
| Kogelbreedte: | 1 mm |
| Model naam: | Vega |
| Schrijfbreedte: | 0.27 |
| Schrijfkleur: | Zwart |
| Soort Inkt: | Balpeninkt |
| Soort Pen: | Balpen |