Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 280
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 280 |
| Lengte: | 142 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht: | 13 gr |
| Volume: | 24 cm³ |
| Accentkleur: | Lichtblauw |
| CO2e-footprint: | 82 g |
| Commerciële afmetingen: | Lxbxh met stuk: 150x15x10mm |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| DIN norm: | Neen |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 12 jr |
| Graveerbaar: | Ja |
| Inhoud verpakking: | 5 |
| ISO-waarde: | 12757-2 |
| Kogelbreedte: | 1.4 mm |
| Met Clip: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Met Stylus Dop: | Neen |
| Model naam: | Slider Rave |
| Navulbaar: | Ja |
| NEN norm: | Neen |
| Rechtshandig / Linkshandig: | Rechtshandig en linkshandig |
| Schrijfbreedte: | 0.6 |
| Schrijfkleur: | Rood |
| Soort Inkt: | Documentechte Inkt |
| Soort Materiaal: | Kunststof |
| Soort Pen: | Balpen |