Gerelateerde producten
Externe voorraad: 101
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 101 |
| Lengte: | 155 cm |
| Breedte: | 24 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Volume: | 74 cm³ |
| Accentkleur: | Zilver en zwart |
| CO2e-footprint: | 127 g |
| Commerciële afmetingen: | Lxbxh: 151x20x20mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Grip: | Ja |
| ISO-waarde: | 12757-2 |
| Kogelbreedte: | 1.4 mm |
| Met Clip: | Ja |
| Met laseraanwijzer: | Neen |
| Model naam: | Epsilon |
| Navulbaar: | Ja |
| Schrijfbreedte: | 0.6 |
| Schrijfkleur: | Blauw |
| Soort Materiaal: | Kunststof en rvs |
| Soort Pen: | Balpen met stylus |