Externe voorraad: 23
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 23 |
| Lengte: | 130 cm |
| Breedte: | 242 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht: | 129 gr |
| Volume: | 314 cm³ |
| CO2e-footprint: | 1988 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | Afwijkend |
| Soort showmap: | Betaalmap |