Externe voorraad: 26
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 26 |
| Lengte: | 244 cm |
| Breedte: | 133 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht: | 109 gr |
| Volume: | 486 cm³ |
| CO2e-footprint: | 1762 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | Afwijkend |
| Soort showmap: | Betaalmap |