Gerelateerde producten
Externe voorraad: 37
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 37 |
| Lengte: | 218 cm |
| Breedte: | 105 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 160 gr |
| Volume: | 274 cm³ |
| CO2e-footprint: | 576 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Schaalverdeling Aanduiding: | Centimeter |
| Soort Materiaal: | Kunststof |
| Soort Meet / Geometrische Instrumenten: | Liniaal |