Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 22
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 22 |
| Lengte: | 206 cm |
| Breedte: | 136 cm |
| Hoogte: | 74 cm |
| Gewicht: | 466 gr |
| Volume: | 2073 cm³ |
| CO2e-footprint: | 21747 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 36 maand |
| Maximum gewicht: | 2000 g |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Blauwe Engel |
| Soort Weegschaal: | Briefweger |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Voeding: | Zonne-energie |