Externe voorraad: 2
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 2 |
| Lengte: | 498 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Hoogte: | 87 cm |
| Gewicht: | 1513 gr |
| Volume: | 7625 cm³ |
| CO2e-footprint: | 26491 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zilvergrijs |
| Dimbaar: | Ja |
| Energiebesparend: | Ja |
| Energielabel: | E |
| Ergonomisch: | Ja |
| Garantie: | 24 maand |
| Instelbare hoogte: | 41 cm |
| Instelbare lengte: | 45 cm |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Lamp vervangbaar: | Neen |
| Lichtopbrengst: | 360 lm |
| Soort Lamp: | Bureau |
| Soort Materiaal: | Metaal |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verlichtingstype: | LED |
| Vermogen: | 7 W |
| Verstelbaar: | Ja |
| Verzwaarde Voet: | Ja |
| Voeding: | Adapter |
| Voltage: | 230 V |