Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 1299
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1299 |
| Lengte: | 408 cm |
| Breedte: | 306 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht: | 210 gr |
| Volume: | 2247 cm³ |
| CO2e-footprint: | 928 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Soort Materiaal: | Katoen |