Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 24
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 24 |
| Lengte: | 119 cm |
| Breedte: | 49 cm |
| Hoogte: | 4 cm |
| Gewicht: | 14 gr |
| Volume: | 23 cm³ |
| CO2e-footprint: | 48 g |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Garantie: | 24 maand |
| Met inktvoetjes: | Ja |
| Soort sjabloon: | Cirkels |