Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 6
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 6 |
| Lengte: | 242 cm |
| Breedte: | 133 cm |
| Hoogte: | 1 cm |
| Gewicht: | 25 gr |
| Volume: | 32 cm³ |
| CO2e-footprint: | 86 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Met inktvoetjes: | Ja |
| Soort sjabloon: | Cirkels |