Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 14
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 14 |
| Lengte: | 259 cm |
| Breedte: | 172 cm |
| Hoogte: | 151 cm |
| Gewicht: | 2001 gr |
| Volume: | 6726 cm³ |
| CO2e-footprint: | 32252 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Ergonomisch: | Ja |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Computerstandaard / -steun: | Cpu-houder |