Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 16
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 16 |
| Lengte: | 374 cm |
| Breedte: | 151 cm |
| Hoogte: | 230 cm |
| Gewicht: | 3060 gr |
| Volume: | 12989 cm³ |
| CO2e-footprint: | 49321 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Ergonomisch: | Ja |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Computerstandaard / -steun: | Cpu-houder |