Gerelateerde producten
Externe voorraad: 25
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 25 |
| Lengte: | 71 cm |
| Breedte: | 400 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht: | 50 gr |
| Volume: | 454 cm³ |
| CO2e-footprint: | 385 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Schaalverdeling Aanduiding: | 4:1 tot 1:4 |
| Soort Materiaal: | Hout |