Gerelateerde producten
Externe voorraad: 98
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 98 |
| Lengte: | 210 cm |
| Breedte: | 59 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht: | 19 gr |
| Volume: | 223 cm³ |
| CO2e-footprint: | 117 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 5 |
| Model naam: | 8000 |
| Schrijfbreedte: | 1.0 |
| Schrijfkleur: | Zwart |
| Soort Stift: | Viltstift |