Externe voorraad: 4
Levertijd: 1-3 werkdagen
Specificaties
| Voorraad: | 4 |
| Lengte: | 381 cm |
| Breedte: | 242 cm |
| Hoogte: | 122 cm |
| Gewicht: | 850 gr |
| Volume: | 11248 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 12000 |
| CO2e-footprint: | 7442 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 12 maand |
| Soort Onderdeel / Accessoire: | Drum |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |