Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 152
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 152 |
| Lengte: | 121 cm |
| Breedte: | 75 cm |
| Hoogte: | 41 cm |
| Gewicht: | 68 gr |
| Volume: | 372 cm³ |
| CO2e-footprint: | 7 g |
| Commerciële afmetingen: | 50x1.5 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Bruin |
| Inhoud (Netto): | 50 g |
| Soort bevestigingsmiddel: | Elastiek |
| Soort Materiaal: | Rubber |