Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 119
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 119 |
| Lengte: | 198 cm |
| Breedte: | 120 cm |
| Hoogte: | 84 cm |
| Gewicht: | 560 gr |
| Volume: | 1995 cm³ |
| CO2e-footprint: | 59 g |
| Commerciële afmetingen: | 60x1.5 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Bruin |
| Inhoud (Netto): | 500 g |
| Soort bevestigingsmiddel: | Elastiek |
| Soort Materiaal: | Rubber |