Gerelateerde producten
Externe voorraad: 421
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 421 |
| Lengte: | 117 cm |
| Breedte: | 77 cm |
| Hoogte: | 41 cm |
| Gewicht: | 66 gr |
| Volume: | 369 cm³ |
| CO2e-footprint: | 7 g |
| Commerciële afmetingen: | 70x1.5 en 90x2 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Inhoud (Netto): | 50 g |
| Soort bevestigingsmiddel: | Elastiek |
| Soort Materiaal: | Rubber |