Gerelateerde producten
Externe voorraad: 244
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 244 |
| Lengte: | 200 cm |
| Breedte: | 116 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Gewicht: | 553 gr |
| Volume: | 1856 cm³ |
| CO2e-footprint: | 59 g |
| Commerciële afmetingen: | 150x1.5 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Bruin |
| Inhoud (Netto): | 500 g |
| Soort bevestigingsmiddel: | Elastiek |
| Soort Materiaal: | Rubber |