Gerelateerde producten
Externe voorraad: 417
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 417 |
| Lengte: | 197 cm |
| Breedte: | 118 cm |
| Hoogte: | 81 cm |
| Gewicht: | 546 gr |
| Volume: | 1882 cm³ |
| CO2e-footprint: | 59 g |
| Commerciële afmetingen: | 80x2.5 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Bruin |
| Inhoud (Netto): | 500 g |
| Soort bevestigingsmiddel: | Elastiek |
| Soort Materiaal: | Rubber |