Gerelateerde producten
Externe voorraad: 285
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 285 |
| Lengte: | 205 cm |
| Breedte: | 120 cm |
| Hoogte: | 89 cm |
| Gewicht: | 551 gr |
| Volume: | 2189 cm³ |
| CO2e-footprint: | 60 g |
| Commerciële afmetingen: | 180x5 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Bruin |
| Soort bevestigingsmiddel: | Elastiek |
| Soort Materiaal: | Rubber |