Externe voorraad: 78
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 78 |
| Lengte: | 282 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Hoogte: | 91 cm |
| Gewicht: | 1009 gr |
| Volume: | 5183 cm³ |
| CO2e-footprint: | 109 g |
| Commerciële afmetingen: | 120x8 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Bruin |
| Inhoud (Netto): | 1000 g |
| Soort bevestigingsmiddel: | Elastiek |
| Soort Materiaal: | Rubber |