Gerelateerde producten
Externe voorraad: 1162
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1162 |
| Lengte: | 120 cm |
| Breedte: | 75 cm |
| Hoogte: | 52 cm |
| Gewicht: | 117 gr |
| Volume: | 468 cm³ |
| CO2e-footprint: | 13 g |
| Commerciële afmetingen: | 120x10 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Bruin |
| Inhoud (Netto): | 100 g |
| Soort bevestigingsmiddel: | Elastiek |
| Soort Materiaal: | Rubber |