Gerelateerde producten
Externe voorraad: 4
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 4 |
| Lengte: | 782 cm |
| Breedte: | 543 cm |
| Hoogte: | 306 cm |
| Gewicht: | 5307 gr |
| Volume: | 129935 cm³ |
| Aantal binnenemmers: | 0 |
| CO2e-footprint: | 38344 g |
| Commerciële afmetingen: | 55x31x102 |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Garantie: | 120 maand |
| Inhoud (Netto): | 87 l |
| Met uitneembare binnenemmer: | Neen |
| Model type: | VB 239607 |
| Soort afvalbak: | Afvalbak |
| Soort Materiaal: | Kunststof |
| Soort Montage: | Vrijstaand |
| Vorm: | Rechthoek |