Externe voorraad: 0
Bel of mail
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 690 cm |
| Breedte: | 306 cm |
| Hoogte: | 307 cm |
| Gewicht: | 6006 gr |
| Volume: | 64819 cm³ |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Soort Materiaal: | Metaal |
| Soort Montage: | Vrijstaand |
| Soort Rookaccessoires: | As-papierbak |
| Toepassing: | Binnen |
| Vulling: | Zand |