Gerelateerde producten
Externe voorraad: 169
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 169 |
| Lengte: | 163 cm |
| Breedte: | 162 cm |
| Hoogte: | 26 cm |
| Gewicht: | 113 gr |
| Volume: | 686 cm³ |
| CO2e-footprint: | 603 g |
| Commerciële kleurnaam: | Chroom |
| Garantie: | 24 maand |
| Model type: | VB 521301 |
| Soort Materiaal: | Roestvrij staal |
| Soort Montage: | Vrijstaand |
| Soort Rookaccessoires: | Asbak |
| Toepassing: | Binnen |