Alternatieve producten
Externe voorraad: 0
Bel of mail
Verwacht: 11-5-2026
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 645 cm |
| Breedte: | 362 cm |
| Hoogte: | 169 cm |
| Gewicht: | 9852 gr |
| Volume: | 39459 cm³ |
| CO2e-footprint: | 47024 g |
| Commerciële afmetingen: | 320x320x1079mm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 60 maand |
| Model type: | VB 127728 |
| Soort Materiaal: | Metaal |
| Soort Montage: | Vrijstaand |
| Soort Rookaccessoires: | Asbak |
| Toepassing: | Buiten |