Alternatieve producten
Externe voorraad: 213
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 213 |
| Lengte: | 165 cm |
| Breedte: | 118 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht: | 200 gr |
| Volume: | 272 cm³ |
| Aantal batterijen: | 8 |
| Batterij materiaal: | Alkaline |
| Batterij oplaadbaar: | Neen |
| Batterij type: | AA |
| CO2e-footprint: | 517 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Batterij: | Staafbatterij |
| Voltage: | 1.5 V |