Alternatieve producten
Externe voorraad: 34
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 34 |
| Lengte: | 121 cm |
| Breedte: | 82 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht: | 63 gr |
| Volume: | 178 cm³ |
| Aantal batterijen: | 4 |
| Batterij capaciteit: | 2900 mA/h |
| Batterij materiaal: | Lithium |
| Batterij oplaadbaar: | Neen |
| Batterij type: | AA |
| CO2e-footprint: | 181 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Batterij: | Staafbatterij |
| Voltage: | 1.5 V |