Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 250
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 250 |
| Lengte: | 339 cm |
| Breedte: | 263 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht: | 82 gr |
| Volume: | 802 cm³ |
| Breedte bodem: | 25 mm |
| Capaciteit: | 25 vel |
| CO2e-footprint: | 843 g |
| Commerciële afmetingen: | 340x260x25 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Inclusief Ruiters En Ruiterstroken: | Neen |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Model naam: | Secolor |
| Papiergewicht: | 270 g/m² |
| Soort Bodem: | U-bodem |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Opslag/Archivering: | Hangmap lateraal |
| Zuurvrij: | Ja |