Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 0
Bel of mail
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 313 cm |
| Breedte: | 240 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht: | 53 gr |
| Volume: | 826 cm³ |
| Capaciteit: | 25mm |
| CO2e-footprint: | 586 g |
| Commerciële afmetingen: | 250x310 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Inbind methode: | Clipex |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Milieuverklaring: | 100% recycled |
| Soort Map: | Clipmap |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Zuurvrij: | Ja |