Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 6
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 6 |
| Lengte: | 442 cm |
| Breedte: | 240 cm |
| Hoogte: | 40 cm |
| Gewicht: | 266 gr |
| Volume: | 4243 cm³ |
| CO2e-footprint: | 2031 g |
| Commerciële afmetingen: | 42x20x1 cm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 36 maand |
| Model naam: | Slim Jim Recyclestation |
| Soort Materiaal: | Polyethyleen |
| Soort onderdeel voor afvalbak: | Deksel |