Alternatieve producten
Externe voorraad: 77
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 77 |
| Lengte: | 236 cm |
| Breedte: | 318 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht: | 105 gr |
| Volume: | 1275 cm³ |
| Aantal Kleppen: | 3 |
| Capaciteit: | 150 vel |
| CO2e-footprint: | 1205 g |
| Commerciële afmetingen: | 235x8x320 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Model naam: | WOW |
| Soort Map: | Elastomap |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Type sluiting: | Elastiek |
| Zuurvrij: | Ja |