Alternatieve producten
Externe voorraad: 21
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 21 |
| Lengte: | 305 cm |
| Breedte: | 303 cm |
| Hoogte: | 32 cm |
| Gewicht: | 1011 gr |
| Volume: | 2957 cm³ |
| Aantal vel: | 25 |
| CO2e-footprint: | 1607 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 12 maand |
| Inbind methode: | Genaaid |
| Materiaal kaft: | Linnen |
| Soort fotoalbum: | Inplakalbum |
| Type kaft: | Harde kaft |