Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 450
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 450 |
| Lengte: | 320 cm |
| Breedte: | 233 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht: | 73 gr |
| Volume: | 1192 cm³ |
| CO2e-footprint: | 730 g |
| Commerciële afmetingen: | 345x240 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Blauwe Engel |
| Milieuverklaring: | 100% recycled |
| Soort Bodem: | V-bodem |
| Soort Opslag/Archivering: | Hangmap verticaal |