Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 630
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 630 |
| Lengte: | 311 cm |
| Breedte: | 220 cm |
| Hoogte: | 4 cm |
| Gewicht: | 30 gr |
| Volume: | 273 cm³ |
| CO2e-footprint: | 319 g |
| Commerciële afmetingen: | 220x310 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Milieuverklaring: | 100% recycled |
| Model naam: | Secolor |
| Soort Map: | Driehoeksmap |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Zuurvrij: | Ja |