Alternatieve producten
Externe voorraad: 31
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 31 |
| Lengte: | 256 cm |
| Breedte: | 336 cm |
| Hoogte: | 35 cm |
| Gewicht: | 1320 gr |
| Volume: | 3010 cm³ |
| CO2e-footprint: | 13572 g |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Soort Map: | L-Map |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |