Alternatieve producten
Externe voorraad: 60
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 60 |
| Lengte: | 255 cm |
| Breedte: | 334 cm |
| Hoogte: | 41 cm |
| Gewicht: | 1348 gr |
| Volume: | 3491 cm³ |
| CO2e-footprint: | 13572 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Soort Map: | L-Map |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |