Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 421
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 421 |
| Lengte: | 341 cm |
| Breedte: | 255 cm |
| Hoogte: | 35 cm |
| Gewicht: | 1399 gr |
| Volume: | 3043 cm³ |
| CO2e-footprint: | 13644 g |
| Commerciële afmetingen: | 220x1x307 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Soort Map: | L-Map |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Voorzien Van Gekleurde Rand: | Neen |
| Zuurvrij: | Ja |