Alternatieve producten
Externe voorraad: 110
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 110 |
| Lengte: | 328 cm |
| Breedte: | 222 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 135 gr |
| Volume: | 873 cm³ |
| CO2e-footprint: | 1275 g |
| Commerciële afmetingen: | 220x1x307 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Soort Map: | L-Map |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Voorzien Van Gekleurde Rand: | Neen |