Alternatieve producten
Externe voorraad: 165
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 165 |
| Lengte: | 322 cm |
| Breedte: | 235 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht: | 774 gr |
| Volume: | 1362 cm³ |
| CO2e-footprint: | 6539 g |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Soort Map: | L-Map |
| Soort Materiaal: | Polyvinyl chloride (PVC) |