Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 3
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 3 |
| Lengte: | 342 cm |
| Breedte: | 250 cm |
| Hoogte: | 56 cm |
| Gewicht: | 2825 gr |
| Volume: | 4788 cm³ |
| CO2e-footprint: | 30084 g |
| Commerciële afmetingen: | 220x1x315 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Soort Map: | L-Map |
| Soort Materiaal: | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Voorzien Van Gekleurde Rand: | Neen |