Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 51
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 51 |
| Lengte: | 342 cm |
| Breedte: | 255 cm |
| Hoogte: | 48 cm |
| Gewicht: | 1319 gr |
| Volume: | 4186 cm³ |
| CO2e-footprint: | 13561 g |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Soort Map: | L-Map |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |