Alternatieve producten
Externe voorraad: 1309
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1309 |
| Lengte: | 322 cm |
| Breedte: | 222 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht: | 480 gr |
| Volume: | 1072 cm³ |
| Afwerking: | Glad |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Soort Map: | L-Map |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |